Kes me oleme ja kuidas saame aidata?

Oleme abikaasaga koos loonud oma pesa, kuhu ootame inimesi, kes vajavad abi nii psühholoogilist nõustamist kui ka tervise toetamise tarvis.
Tervisekamber on üks armas koht Tallinna kesklinnas, m
ille oleme sisustanud meeldivalt ja toetavalt. Anname seal edasi oma teadmisi ja oskusi, mida oleme pikema aja jooksul kas õppinud või kogenud. Meie juurde tullakse siis, kui elu on jooksnud ummikusse ning põhjust sellele ei oska leida. Tullakse ka siis, kui kimbutamas on mõni tervisehäda ning tavameditsiin on selle ravimisega hätta jäänud, sest ka tavaravi puhul peab inimene ise oma tervenemist toetama.  
Meie põhimõte on - tava- ja alternatiiv koos suudavad rohkem! Üks ei välista teist, pigem toetavad nad teineteist. Mida teeb Küllike?

Olen šamaan ning edukalt oma šamaanieksami läbinud kui sain jagu viimase staadiumi vähist. Ikka loomulikult koostöös arstidega, sest minu meelest on tava- ja alternatiivmeditsiini koostöö ainuvõimalik lahendus.
Minu juurde tulevad inimesed, kes soovivad abi terviseprobleemide korral, kes soovivad iseendaga paremini tuttavaks saada ja keda vaevavad suhteprobleemid.
Minu teadmistepagasisse kuuluvad teadmised ja oskused traditsioonilisest Hiina meditsiinist, numeroloogiast, numbritega tervendamisest, bioenergeetikast, kosmilistest märkidest, inimesest kui terviksüsteemist, kristalliteraapiast jpm. Kristalliteraapias käiakse lastega, kes vajavad tasakaalustamist, et selles maailmas toime tulla.
Kuna mulle on antud võimalus näha maailma ka teiselt tasandilt, saan inimeste tarvis kanaldada neile vajalikku infot ning see võimalus aitab mul ka leida kadunud inimesi. 

Olen andnud välja raamatu: "Mõtteid muutuvas maailmas. Esoteerilistel ja ühiskondlikel teemadel", mis on saadaval suuremates raamatupoodides üle Eesti. Raamatus räägin palju iseendaga tegelemisest, mõttemaailma muutmisest, rahvaravist jms. 
Ma kuulun Parapsühholoogide ja Hüpnotiseerijate Liitu ning on saanud suhtlemispsühholoogi ja esoteerika kursuse läbimise tunnistuse.

Mida teeb Genrich?
Genrich on natuke maisema tegevusega ning annab endast oleneva, et inimese keha saaks abi füüsiliselt. Samas võib siiski öelda seda, et Genrichi kätest kiirgab tervendavat energiat.
Tema pärusmaaks on: 
- refleksoloogia ehk jalatalla akupunktuur;
- toitumisnõustamine;
- reiki;
- kaaniravi;
- lümfimassaaž;
- Hiina meditsiini teadmiste edastamine;
Ka Genrich kasutab kõiki oma teadmisi ja oskusi läbisegi, ikka vastavalt kliendi vajadustele. 
Genrich kuulub Parapsühholoogide ja Hüpnotiseerijate Liitu. Ta on läbinud kõik kursused ning omab enda valdkonnas vajalikke tunnistusi.

Olete armastusega oodatud!

Kommentaare ei ole: