esmaspäev, 16. detsember 2013

Täiskuu meditatsioon ja maagia

 Täiskuu ajaks loetakse kolme päeva: 1 päev enne täielikku täiskuud, täiskuu päev ning 1 päev pärast täiskuud.

Täiskuu aeg on aeg, mil kuu mõjujõud meile on kõige suurem. Kuu on oma loomult kapriisne, ta võib mõjuda meile inspireerivalt ja tasakaalustavalt või siis hoopis intrigeerivalt, põhjustades asjaolude väljumist kontrolli alt.
Täiskuu toob pinnale alateadvuses peituvad tunded, emotsioonid ja instinktid. Mitte kõik ei tule alateadvuse pinnale kerkimisega kergesti toime. Inimesed on sel ajal tundlikumad ja käituvad „imelikumalt”. Täiskuu ajal tõusevad näiteks kuritegude arv ja kõnekeskuste kummaliste kõnede hulk. Suurel osal naistest on täiskuu eredama valguse mõjul meie ajule „päevad” ja ka lapsi sünnib rohkem.

Täiskuu on parim aeg mediteerimiseks ja alateadvuse puhastamiseks. Selleks sobivad paljud meditatsioonid, aga proovida võib näiteks Siri Gaitri mantrat Snatam Kauri esituses, lauldes kaasa:
Mantra sõnad: RA MA DA SA SA SE SO HANG
http://youtu.be/kYivP3gedCo

Ra Ma Da Sa mantra suurendab meie võimeid teisi tervendada ning läbi teiste tervendamise terveneme ka ise. Mantra on gurmuki keeles, autoriks on kundalini jooga õpetaja joogi Bhajan. Joogi Bhajani sõnade järgi on Ra Ma Da Sa üks võimsamaid tervendavate omadustega mantraid meie planeedil. Mediteerimiseks istu rätsepistes või toolil, peod põlvedel, käed lõdvestunult ja selg täiesti sirge. Samuti püüa hoida sirgena kaela, tõmmates lõua kurgule natuke lähemale, samal ajal kallutamata pead ette. Silmad on suletud ja silmade fookus on keskendunud kulmudevahelisse punkti ehk kolmandasse silma.

Mantra tähendus on küll ka oluline, kuid peamine tähtsus on on gurmuki keele harmoonilisel helivibratsioonil, mis mõjub nii kuulates kui eriti kaasa lauldes harmoniseerivalt ja tervendavalt. Mantra tähendus:

Ra — Päike
Ma — Kuu
Da — Maa
Sa — lõpmatus
Se - lõpmatuse täielikkus
So hang — mina olen siin

Lisaks meditatsioonile on täiskuu aeg eriti võimas aeg nn. valge maagia praktiseerimiseks. See on aeg, mis on kõikidest hetkedest võimsaim. Soodne aeg nii armastuse heaks, julguse suurendamiseks, Emakese Maa tervendamiseks,kodu või kontori sisse õnnistamiseks, raskusete ületamiseks, enese tervendamisega tegelemiseks.

Külluse suurendamiseks on kasulik katta laud hõbeda- ja kullakarva söögitarvikutega, põletada kollaseid küünlaid ning ka ise riietuda kollasesse. Toitudest sobivad heledad kreemjad toidud, rohelised salatid ja valge vein.
Sobilik on lausuda järgnevat, kontsentreerudes täiskuule: " Täiskuu, saada mulle kogu oma väega küllust kõigeks, mida ma vajan. Saatku su külluslik sära minu mõtteid ja minu tegusid. Ma tänan sind külluse eest, mida jagad. Nii olgu ja nii on!"

Kindlasti tasub sel päeval olla enesekindel, sest nii kasvatame endast just seda omadust. Mis ei tähenda muidugi põikpäisust. Igasugune positiivse mõttega tegevus on sel päeval kasulik, sest positiivne mõju mitmekordistatakse. Sama juhtub paraku ka negatiivse energiaga. Seega - mida külvad, saad kuhjaga tagasi.

Rahulikku ja maagilist täiskuu aega!Kasutatud kirjandus:
http://naistekas.delfi.ee/tervis/figuur/taiskuu-on-tohusaim-aeg-mediteerimiseks.d?id=64627016
http://sisgards.jimdo.com/der-mond/vollmondritual/

Kommentaare ei ole: